logo

Драгоманівці допомагають дітям учасників АТО

 

Співробітники кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова спільно з Інститутом екології економіки і права, українськими та литовськими партнерами організували поїздку у Литву українських дітей, батьки яких учасники АТО на сході України.

«Це ще один благодійний і тепер уже міжнародний проект від Драгоманівського університету, що має на меті підтримку та допомогу постраждалим під час бойових дій у Донецькій та Луганській областях», – зазначає ректор університету Віктор Андрущенко.

24 жовтня 2014 р. в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбувся прийом Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Пятрасом Вайтєкунасом організаторів акції та українських дітей, які їдуть на відпочинок у Вільнюс.

«Ми хочемо показати цим дітям, що вони не самотні у своїй біді. Сьогодні це потрібно як ніколи. Сподіваємося, що нові знайомства, враження та емоції хоча б на деякий час допоможуть учням забути про страшні події, які відбуваються в Україні», – розповідає Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас.

1

Поїздка відбувається в рамках освітньо-патріотичної акції «Єднаймося в славетній родині!» – об’єднання освітян, державних і громадських діячів, вчених, митців, журналістів, меценатів, молоді і дітей з України та інших держав світу заради України, її майбутнього.

Організатори і підтримка: Посольство Литовської Республіки в України, Посольство України в Литовській Республіці, Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України», Центр дітей і молоді Литви, Асоціація «Столиця Груп», ресторан «Шарм», Європейська асоціація позашкільної освіти та ін.

2

 

 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах