logo

«Чи знаю я, чого я прагну від життя? Інструменти успіху. Спілкування. Співпраця»

16 жовтня 2014 року у Центрі позашкільної освіти Святошинського району (м.Київ, проспект Перемоги, 136) був проведений семінар на тему «Чи знаю я, чого я прагну від життя? Інструменти успіху. Спілкування. Співпраця».

Проводив даний захід директор асоціації позашкільної освіти «JAUNIMO AKADEMIJA» і директор дитячого та юнацького центру «Lithuanian Children & Youth Center» Валдас Янкаускас.

Семінар складався з чотирьох частин, кожна з яких мала своє змістове наповнення та поєднувала в собі різні методи роботи з колективом запрошених. Кожна освіта, не залежно від того, на яку аудиторію вона спрямована, спершу має на меті дослідити самого себе. Визначити свої здібності, якості як особистості. Також невід’ємною частиною позашкільної освіти  є налаштування здатності людини працювати в колективі, саме через це частина практичних завдань семінару передбачала роботу в групі чи колективі в цілому.

На семінарі розглядалися важливі питання, що дають зрозуміти стан розвитку позашкільної освіти сьогодні та розуміння себе, як частини цього процесу. 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах