1 500x375 1

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ГУРТКІВЦІВ ЧЕРЕЗ ІСТОРІЮ

15 січня 2015 р. в приміщенні лабораторії історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти відбулася цікава історична лекція науковця. До вихованців гуртка історичної реконструкції завітав науковий співробітник відділу археології Вишгородського історико-культурного заповідника, пошукач відділу археології Києва Інституту археології НАН України Оленич Андрій Миколайовича.

Вивчення історії рідного краю та народу, розвиток його архітектури – цікава тема для підростаючого покоління, яке прагне не тільки вивчати минуле, але й відтворювати макети середньовічних будівель власними руками, поринаючи в тогочасну атмосферу.

Археолог поділився з гуртківцями інформацією про те, як була влаштована давньоруська міська садиба, яка переважно створювала масову дерев’яну забудову давньоруських міст.

Андрій Миколайович також ознайомив присутніх з історією досліджень давньоруських міст та городищ. Окремо розглянули детальні плани типових забудов. Лектор не тільки розповів про історію досліджень та структуру Києва й інших міст та городищ доби Київської Русі, а й поділився власним непересічним досвідом своєї археологічної діяльності, розповівши про те, як проводяться розкопки та які цікаві знахідки чекають дослідників. Молодь отримала відповіді на запитання, як відбувався процес історичного розвитку на українській території, та якими методами його досліджують науковці.

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах