16

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З СУДНОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ («М» – ШВИДКІСНІ РАДІОКЕРОВАНІ)

23-26 квітня 2015 року у м. Полтаві відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані). У змаганнях взяло участь 59 учасників (серед них 15 тренерів та 7 суддів) з восьми регіонів України: Волинської, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва.

На відкритті змагань з вітальним словом виступили: Деміденко Сергій Степанович, президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України; Василенко Василь Іванович, голова Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України; Мелікішвілі Георгій Іванович, голова Полтавського обласного осередку Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України. Перед початком змагань усі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв України.

Змагання відбулись в акваторії мальовничої річки Ворскли. В змаганнях взяли участь призери Чемпіонатів світу та Європи: Майстер спорту Примаков Юрій, Майстер спорту Устінов Олег, кандидат в Майстри спорту Борщ Дмитро; кандидат в Майстри спорту Берека Андрій; кандидат в Майстри спорту Кравченко Гліб.

Детальніше зп посиланням:  http://udcpo.com.ua/sudno_poltava/

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах