3

7 ТРАВНЯ 2015 РОКУ З НАГОДИ 70 – РІЧЧЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

На урочистості з нагоди 70-річчя Дня перемоги сьогодні були запрошені учасники Другої світової війни, які працювали в центральному апараті Міністерства освіти і науки України. Їх урочисто зустріли біля будівлі Міністерства духовий оркестр та юні барабанщиці. Заступник Міністра Олег Дерев’янко від імені Міністра освіти і науки Сергія Квіта привітав гостей зі святом Великої Перемоги. Звертаючись до учасників Другої світової війни, Олег Дерев’янко зазначив, що, у ці весняні дні ми вшановуємо пам’ять про безсмертний подвиг людей, які неймовірною ціною – часто ціною власного життя – здобули перемогу над нацизмом та віддаємо шану всім тим, хто на бойових і трудових фронтах боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, хто самовіддано відстоював свободу Батьківщини.

Ветеранів також поздоровили співробітники Міністерства освіти і науки України з відділу позашкільної  освіти Алла Середницька та Світлана Бут, директор Українського державного центру позашкільної освіти Геннадій Шкура та інші учасники заходу.

Більше інформації ви зможете отримати, перейшовши за посиланням: http://udcpo.com.ua/70rokiv_vv/

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах