110720157004

ЗМАГАННЯ НА КУБОК УКРАЇНИ З РАДІОКЕРОВАНИХ АВТОМОДЕЛЕЙ (ПОЗАШЛЯХОВИКИ)

 

 

Завершилися Відкриті змагання на Кубок України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків серед учнівської молоді, які проходили з 10 по12 липня 2015 року в «Екстрім-Парку», який знаходиться на території одного з найбільших парків «Дружби народів» у місті Києві.

Одночасно з цими змагання відбувся Чемпіонат України з радіокерованих автомоделей класу позашляховиків. Змагання проводились спільними зусиллями Українського державного центру позашкільної освіти та Національної української федерації автомодельного спорту, що дозволили їх провести на високому організаційному та технічному рівні.

Діти мали можливість багато чому повчитися у досвідчених спортсменів та не оминули нагоду показати свої можливості в автомодельному спорті. «Екстрім-парк» набуває все більшої популярності в Києві та за його межами. Тут створено все для популярних у молоді видів спорту. Автомодельна траса, створена для класів «Баггі», розташована на території мальовничого парку, вже кілька разів приймала змагання найвищого в Україні рівня.

Участь у змаганнях на Кубок України взяли 48 учасників, всього шість команд з Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Хмельницької областей, міста Києва та окремо виступила команда Українського державного центру позашкільної освіти. У змаганнях Чемпіонату України брали участь вісім команд, разом – 92 учасника. В зв’язку з погодними умовами і спортсменам, і їх моделям довелося випробувати все, що тільки може бути на змаганнях позашляховиків – після дощу наставала спека, яку змінювали зливи та холод, здіймалися курява, каміння, грязюка (погода перемінювалася постійно)! Змагання проходили захоплююче та видовищно: стрибки через чисельні трампліни, проходження крутих віражів, максимальні швидкості на прямих ділянках!

Детальніше за посиланням: http://udcpo.com.ua/avto_zmagannya/

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах