Мiське методичне об’єднання

 

18.11.2015 року в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району відбулось засідання міського методичного об’єднання, в якому взяли участь представники позашкільних навчальних закладів м. Києва.

Директор ЦНТТМ «Сфера» О. Тихопій у своєму виступі «Бачення керівника гуртка технічної творчості в Україні» зазначив ведучу роль керівників гуртків з ПТМ у самореалізації дітей у майбутньому.

Методисти ЦНТТМ «Сфера» Бризгалова Н.О. та Калениченко Е.П. підготували виступ «Експериментально-дослідницька діяльність в роботі гуртків» та продемонстрували «Цікаві досліди для вихованців молодшого шкільного віку». Матеріали дослідів надані учасникам МО в електронному вигляді.

Голова методичного об’єднання Кравець А.І. підготувала матеріали «Типи механічних передач» для допомоги керівникам гуртків у підготовці вихованців до міського конкурсу з ПТМ.

Керівник гуртка ЦНТТМ «Сфера» Норсеєва Е.М. провела майстер-клас з виготовлення моделей ракетопланів, адаптованих відповідно до вікових особливостей вихованців.

Учасники методичного об’єднання для обміну досвідом роботи підготували кращі розробки.

Керівник гуртка ЦПР Святошинського району підготувала розробку символ Нового року «Мавпочка з сюрпризом», що була найцікавішою.

Щорічно в межах міського конкурсу «Збережи ялинку-збережи ліс» вихованці гуртків початкового технічного моделювання виготовляють ялинки з вторинної сировини, паперу, тканини, тощо. Керівники гуртків обмінялись ідеями з виготовлення альтернативних ялинок.

 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах