1

VI МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

Вже в котрий раз Київський палац дітей та юнацтва об’єднав центри позашкільної освіти для спільної мети: виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій оптимізації роботи методиста у позашкільному навчальному закладі, а також популяризація кращого досвіду.

Основними завданнями цього заходу було: активізація педагогічної творчості методистів позашкілля, прискорення процесу трансформації перспективного педагогічного досвіду в широку педагогічну практику; популяризація творчих здобутків, перспективних педагогічних ідей та технологій з оптимізації роботи методичної служби позашкільного навчального закладу; сприяння підвищенню фахової майстерності методистів, педагогів; створення міського інформаційно-ресурсного банку передового досвіду роботи методистів у системі позашкільної освіти.

Виставка розрахована на чотири дні. Відкриття відбулося 21 березня 2017 року і продовжилось пленарним засіданням, на якому були присутні представники не тільки київських позашкільних навчальних закладів, а й  інших регіонів України. Зокрема учасниками методичної виставки стали: Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району; Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району; Будинок дитячої творчості Подільського району; Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району; Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району; Київський Палац дітей та юнацтва; Будинок дитячої творчості Шевченківського району; Дитячо-юнацька музична вокально-хореографічна студія “Світанок”; Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району; Центр позашкільної роботи Святошинського району; Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання; Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва; Дитячо-юнацький центр Дарницького району; Центр дитячої та юнацької творчості Оболонського району; Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької ради Запорізької області; Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості; Вільшанський Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області; Кіровоградський районний центр дитячої та юнацької творчості; Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради Кіровоградської області; Центр дитячо-юнацької творчості м. Бердянська; Ніжинський Будинок дітей та юнацтва Чернігівської області; Знам’янський районний Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області; Новгородківський Будинок дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області; Петрівський районний Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області.

2 3


Пленарне засідання розпочалось із виступу Биковської Олени Володимирівни, голови Міжнародної асоціації позашкільної освіти, яка висловила свою думку щодо вирішення проблем позашкільної освіти і методичної роботи ПНЗ. Одне з розглянутих актуальних питань було вчасне інформування діяльності методистів, викладачів і взагалі закладів позашкільної освіти. Робили акценти на співпрацю теоретиків і практиків, для вирішення проблем позашкілля, які постають у суспільстві.

Кожним закладом була представлена велика кількість нових методичних матеріалів, розробок, які показали у вигляді виставки. Це досить цікава і корисна інформація, з якою мали можливість ознайомитись присутні. 

4

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах