4

Грант Президента України!

Важливий крок у розвитку та діяльності позашкільної освіти відбувся завдяки розпорядженню Президента України №114/2017-рп від 29.05.2017 р. “Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік” Національному педагогічному університету імені М.П.Драгоманова призначено грант Президента України для здійснення наукового дослідження “Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації” (науковий керівник – завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор Олена Володимирівна Биковська).

Провівши дослідження з метою обґрунтування і визначення концептуальних основ позашкільної освіти в умовах децентралізації, впровадження їх в освітню діяльність позашкільних навчальних закладів, вдалося ознайомитись та вивчити іноземний досвід позашкільної освіти, з обґрунтуванням функціонування і розвитком позашкільних навчальних закладів  в умовах децентралізації, з розробкою сучасної Концепції позашкільної освіти.

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова – перший і єдиний в Україні, де здійснюється підготовка педагогів позашкільної освіти.

Кафедра позашкільної освіти інженерно-педагогічного факультету як базовий структурний підрозділ НПУ імені М.П.Драгоманова забезпечує підготовку за спеціалізацією “Позашкільна освіта” і провадить освітню, наукову та методичну діяльність, тим самим сприяє розвитку позашкілля України.

Для позашкільної освіти – це велике досягнення, адже це можливість зробити великий крок вперед в позашкіллі. Тож висловлюємо щирі вітання колективу кафедри позашкільної освіти інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова з високою оцінкою і бажаємо творчих успіхів!

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах