1

ЦНТТМ «СФЕРА» в 194 СШ «Перспектива»

6 грудня 2018 року у Спеціалізованій школі № 194 «Перспектива» методистами ЦНТТМ «Сфера» були проведені заняття з розвитку креативного мислення у дітей молодшого шкільного віку.

За допомогою кольорових цеглинок учні першого класу здійснили захоплюючу подорож у країну геометричних фігур, результатом якої стала командна робота з будівництва високої вежі.

Учні четвертого класу активно змагалися, виконуючи цікаві завдання, під час виконання яких проявили оригінальний підхід до їх вирішення, технічні, творчі навики, фантазію та уміння працювати в команді.

Радість, азарт і емоції дітей були вищою оцінкою даного заходу.

Формування освіченої особистості, здатної легко адаптуватися, реалізувати свій творчий потенціал у різноманітних обставинах, ефективно самореалізуватися в багатоманітному глобалізованому світі – одне з пріоритетних завдань, яке ставить перед освітянами нинішнє суспільство. Саме тому так важливе становлення та розвиток креативних здібностей особистості ще з дитячих років. Педагоги Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району міста Києва мають багаторічний досвід впровадження в практику роботи педагогічних технологій розвитку креативного мислення вихованців і активно застосовують його в рамках тісної співпраці із закладами загальної середньої освіти району. Дні Сфери у школі є систематичними і популярними серед учнів шкіл.

 

 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах