Головна сторінка
ЗНО 2013
zno2013
УВАГА АБІТУРІЄНТИ!
Інтенсивні 2-х тижневі курси з підготовки до ЗНО!

Тільки для Вас в Інституті екології економіки і права з 14.05.2013 р. розпочинають роботу безкоштовні інтенсивні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО).
Записи на курси за Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонами: (044) 486-07-63, (068) 201-39-08, (097) 818-34-78.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

 
Анонс семінару-тренінгу «Планування діяльності позашкільного навчального закладу»

 

Training-Icon229 березня о 10.00 в Центрі позашкільної роботи  Святошинського району м. Києва (пр. Перемоги, 136, каб.  №106) відбудеться семінар-тренінг «Планування діяльності  позашкільного навчального закладу»

 

 

Детальніше...
 
Центр підтримки і науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів розпочав діяльність

 

1 березня 2013 року на кафедрі позашкільної освіти Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбувся семінар-тренінг «Технологія педагогічної діагностики». Семінар проведено в рамках проекту «Центр підтримки і науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів», який реалізується спільно з Центром позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Детальніше...
 
Відкритий семінар-тренінг “Педагогічна діагностика в позашкільних навчальних закладах
211


01 березня 2013 р. о 10.00 відбудетсья відкритий семінар-тренінг на тему: “Педагогічна діагностика в позашкільних навчальних закладах”.

Заняття проводить Галина Григорівна Ковганич, керівник Центру підтримки і науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
План проведення відкритих семінарів-тренінгів з позашкільної освіти на 2012/2013 н.р.
seminar


Центр підтримки і науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів, створений у рамках співпраці між кафедрою позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Центром позашкільної роботи Святошинського району м. Києва запрошує взяти участь у відкритих семінарах-тренінгах.

Детальніше...
 
Підписано Угоду про спільну діяльність

3

5 лютого 2012 року було  підписано Угоду про спільну діяльність між Інститутом гуманітарно-технічної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова та Центром позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Детальніше...
 
У Будинку Уряду відбулася відеоконференція “Розвиток позашкільної освіти в Україні”
1

14 лютого 2013 р. у Будинку Уряду відбулася відеоконференція “Розвиток позашкільної освіти в Україні”. У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Алла Середницька, завідувач кафедри позашкільної освітиНаціонального педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, професор Олена Биковська, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнів молоді Наталія Савченко, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Світлана Бут, представники структурних підрозділів Львівської, Одеської, Харківської та Дніпропетровської обласних державних адміністрацій, обласних центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, громадських організацій, засобів масової інформації та керівники позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
ПЛАНИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ ЗАХОДІВ з туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти на 2013


Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України - профільний позашкільний навчальний заклад, який засобами туризму, краєзнавства, спорту і екскурсій надає дітям, учням та юнацтву позашкільну освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь й навичок за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля у позанавчальний час.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 Наступна > Кінець >>

Сторінка 22 з 25