Головна сторінка
В Україні відкрита перша кафедра позашкільної освіти
1

24 грудня 2012 р. відбулась важлива подія – офіційне відкриття першої в Україні кафедри позашкільної освіти у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Створення кафедри позашкільної освіти відображає загальну тенденцію розвитку позашкілля в Україні та інших державах світу, потребу у підготовці фахівців для позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...
 
Програми масових заходів на 2013 рік


Український державний центр позашкільної освіти пропонує Вашій увазі програми Всеукраїнських заходів для різних категорій педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2013 рік для художньо-естетичного та науково-практичного напрямків

Детальніше...
 
З Новим 2013 роком!

Шановні колеги!

Інститут екології економіки і права вітає Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Новорічні свята традиційно – час підведення підсумків і планування нових справ. Отже, бажаємо, щоб Ваш доробок був вагомим, а плани грандіозними і здійсненними!

Позашкільна освіта якраз і є тією сферою, де все можливо – мріяти, планувати, втілювати свої задуми, а водночас і реалізовувати свої таланти, енергетичні посилання й амбіції. Це саме та галузь, завдяки якій у найбільшій мірі здійснюється розвиток особистості й досягнення життєвих висот.

Нехай 2013 рік стане роком добрих змін, нових досягнень як у вашій власній діяльності, так і в суспільстві в цілому.

Основне – пам’ятати, що все у цьому світі залежить тільки від нас самих. Зробити світ кращим, добрішим, теплішим, комфортнішим – це в наших силах!

Нехай ці свята принесуть вам і вашій родині щастя, благополуччя, здійснення всіх мрій і бажань!

Шановні колеги! Щиро зичу Вам наснаги в усіх  справах і починаннях в ім'я нашої сильної незалежної держави України і нашого  народу!


З глибокою повагою

Ректор Олена Биковська

Листівка

 
Конкурс СИМВОЛІКИ для Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»


Щороку проходить Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» для підтримки творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, пошуку нових форм, методів організації виховної роботи з вихованцями .Асоціація позашкільних навчальних закладів України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та газета «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ» оголошують конкурс СИМВОЛІКИ для Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

Детальніше...
 
Передплата від видавництва "Шкільний світ" на 2013 рік


ПОКВАПТЕСЯ ПЕРЕДПЛАТИТИ УЛЮБЛЕНІ ВИДАННЯ  в-ва «Шкільний світ» на 2013 рік — ПОДАРУЙТЕ НАМ РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ З ВАМИ НА СТОРІНКАХ НАШИХ ВИДАНЬ! Ознайомитися з виданнями ви можете у каталогах:

Каталог видань 2013 (завантажити в форматі PDF)

Книжковий каталог 2013 (завантажити файл в форматі PDF)

НАГАДУЄМО: кожен, хто передплатив наші видання не менше ніж на 6 чи 12 місяців, має нагоду отримати електронну версію видань у подарунок. Для цього потрібно надіслати нам копію квитанції про передплату, зазначити своє ім’я та прізвище, а також адресу електронної пошти і стежити за листами в електронній скриньці

Детальніше...
 
ІV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»


16 жовтня 2012 р. об 11.00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е) відбудеться урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Виставка представить 625 навчальних закладів (з усіх регіонів України) різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

Детальніше...
 
II Міжнародна науково-практична конференція
den nauki_v_Ukraine

9−10 жовтня 2012 р. у м. Києві проводиться ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Наукова еліта у розвитку держав” (лист МОНмолодьспорту України від 16.08.2012 р. № 1/9−576, 17.04.2012 р. № 1/9−290).

Організатори конференції: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр “Мала академія наук України”.

До участі у конференції запрошено представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, відомств, керівників органів управління освітою, представників вищих, позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, громадськість,вчені України, Польщі, Росії, Словаччини,Чехії та інших держав.

Детальніше...
 
Конкурси від видавництва "Шкільний світ"


 

19 травня 2012 року виповнюється 90 років заснування Всесоюзної піонерської організації.Піонерська організація відігравала значущу роль у розвитку держави, громадянському становленні її учасників. Разом із дорослими піонерія долала бідність, горе, у тяжку хвилину ставала на захист Батьківщини.В єдності, спадкоємності поколінь ―перспектива успіху сучасного дитячого руху, важлива умова виховання свідомих громадян, розбудови громадянського суспільства в Україні.Асоціація позашкільних навчальних закладів України, Федерація дитячих організацій України спільно з газетою «Позашкілля» видавництва «Шкільний світ»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 25