Головна сторінка
Підготовка педагогів для позашкільної освіти

 

monМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 785 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року” та з метою покращення ситуації у кадровому забезпеченні системи позашкільної освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова проводить підготовку фахівців з вищою освітою за спеціалізацією “позашкільна освіта”.

Переглянути лист

 
Обласна науково-практична конференція
0


13 березня 2012 року
на базі Національного  педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова відбулась обласна науково-практична конференція «Регіональні стратегії інноваційного розвитку системи позашкільної освіти Київщини».

Детальніше...
 
Науково-практична конференція


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації повідомляє, що 13 березня 2012 року о 10.00 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова,9, зал засідань Вченої ради (ауд.231) відбудеться обласна науково-практична конференція «Регіональні стратегії інноваційного розвитку системи позашкільної освіти Київщини».

Детальніше...
 
З Новим роком!

Шановні колеги!

Інститут екології економіки і права вітає Вас

з Новим,  2012, роком

та Різдвом Христовим!

 Від імені адміністрації та профспілкового комітету прийміть найтепліші щирі побажання доброго здоров’я, творчої наснаги, нових наукових здобутків, благополуччя, здійснення Ваших найсміливіших планів,

задумів, бажань та мрій.

Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на творчі починання, нові перемоги, наповниться світлою радістю, добром, любов’ю і теплом, успіх супроводжує Ваші справи, а натхнення та оптимізм ніколи не полишають Вас.

 

            З глибокою повагою 

Ректор Олена Биковська

 
Стратегія розвитку екологічної освіти в Україні

21 9

21 грудня 2011 р. у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся Науково-практичний форум “Стратегія розвитку екологічної освіти в Україні”.

Детальніше...
 
Підготовка педагогів для позашкільної освіти

3

25 листопада 2011 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ) відбулася прес-конференція “Підготовка педагогів для позашкільної освіти”.

Основною метою прес-конференції була презентація результатів наукового дослідження за грантом Президента України “Розроблення змісту підготовки педагогічних працівників для позашкільної освіти в Україні”, обговорення стратегічних напрямів професійної підготовки майбутніх педагогів для позашкільних навчальних закладів, організацій вільного часу дітей.

Детальніше...
 
Прес-конференція “Підготовка педагогів для позашкільної освіти”.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права 25 листопада 2011 р. у м. Києві проводить прес-конференцію “Підготовка педагогів для позашкільної освіти”.

Основною метою прес-конференції є презентація результатів наукового дослідження за грантом Президента України “Розроблення змісту підготовки педагогічних працівників для позашкільної освіти в Україні”, обговорення стратегічних напрямів професійної підготовки майбутніх педагогів для позашкільних навчальних закладів, організацій вільного часу дітей.

Детальніше...
 
Вітаємо на сайті “Позашкільна освіта”

Сайт створено в рамках наукового дослідження за грантом Президента України “Розроблення змісту підготовки педагогічних працівників для позашкільної освіти в Україні” для інформування професіоналів і громадськості про позашкільну освіту в Україні і світі.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 23