Головна сторінка
Зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year
MeredithHansen 3

26 лютого 2016 року об 11:00 год. в аудиторії 231 за адресою вул. Пирогова, 9 НПУ ім. М.Драгоманова відбудеться зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year п. Мередіт Хансен.

Тема зустрічі: «Як реформувати групи подовженого дня та систему позашкільного виховання в Україні? Приклад інноваційних освітніх програм в школах за моделлю City Year (цілісна школа - цілісна дитина)».

Вхід вільний.

Детальніше...
 
Перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти стали плодами багаторічної праці команди однодумців

1

Початок 2016 року став знаковим для позашкільників України, адже 27 січня відбулися перші збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Форум з позашкільної освіти, головною метою яких було обговорення і визначення стратегії розвитку позашкільної освіти, розвитку співпраці органів влади, навчальних, наукових і громадських організацій у вирішенні питань позашкільної освіти. Визначення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти у вищих навчальних закладах та обмін педагогічним досвідом у сфері позашкільної освіти.

Детальніше...
 
Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти
12342509 1536974363290847_5122715075316301948_n

Вітаємо позашкільників зі створенням Міжнародної асоціації позашкільної освіти!

Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти відбудуться 27.01.2016р., м. Київ

Детальніше...
 
Міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів

1

19–20 грудня 2015 р. у м. Києві проводився міський конкурс з конструювання радіоелектронних приладів. Організація і проведення заходу стали можливі завдяки підтримці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва (директор – Фіданян Олена Григорівна); Станції юних техніків – Центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району м. Києва (директор – Виборна Наталія Іванівна), міському координаційному центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Сфера» Оболонського району м. Києва (директор Тихопій Олександр Якович, методист – Калениченко Ельвіра Петрівна) та ін.

Детальніше...
 
Мiське методичне об'єднання

 

18.11.2015 року в Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району відбулось засідання міського методичного об’єднання, в якому взяли участь представники позашкільних навчальних закладів м. Києва.

Директор ЦНТТМ «Сфера» О. Тихопій у своєму виступі «Бачення керівника гуртка технічної творчості в Україні» зазначив ведучу роль керівників гуртків з ПТМ у самореалізації дітей у майбутньому.

Детальніше...
 
«Формула громадянина Європи»

ukr-litСаме таку назву має Міжнародний Литовсько-Український проект для молодих педагогів позашкільної освіти, що розпочався ще в травні на очному відборі учасників та який триватиме до 22 жовтня, коли в Києві відбудеться звітна конференція для представлення результатів проекту. Це вже друга поїздка до Вільнюса саме педагогів позашкільної освіти.

Детальніше...
 
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ І ЄВРОПИ ПРОДОВЖУЄ ВОЛОНТЕРСЬКУ РОБОТУ
bulgaria-pre

Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з родиною бійця АТО, яка в рамках програми допомоги дітям та сім’ям, постраждалим від нетипічної війни, отримала можливість відпочивати у Болгарії, у містечку Кранево, у період с 12.08 по 22.08.2015 р.

Детальніше...
 
Прийом документів


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ АДМІНІСТРАЦІЮ І ПЕДАГОГІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ! 

Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на те, що продовжується прийом документів за спеціалізацією «Позашкільна освіта» в Інститут перепідготовки і підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова. 

Якщо Ви маєте вищу освіту і бажаєте пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації – ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Довідки за тел. (044)2309287, 0963371581

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 25