1

Випуск ІЕЕП – 2013

6 липня 2013 р. в Інституті екології економіки і права відбувся випуск та урочисте вручення дипломів про вищу освіту випускникам 2013 року. Дипломи висококваліфікованих фахівців отримали майбутні екологи, економісти та психологи.

Зі словами вітання і побажанням успіхів у житті та майбутній професійній діяльності виступила ректор Інституту екології економіки і права Олена Биковська, доктор педагогічних наук, професор.

2

Святкова атмосфера, що панувала в залі, поєднувалася з хвилюванням. Адже завершення навчання і отримання дипломів про вищу освіту – це початок нової сторінки у житті випускників ІЕЕП.  

3  4

 

Доброзичливість, об’єктивність і підтримку від адміністрації та професорсько-викладацького складу студенти Інституту екології економіки і права відчували завжди. Тепер їх очікує самостійний шлях у професійній діяльності. 

5 6

 

І саме дипломи про вищу освіту, здобуті знання, навички та компетентності, допоможуть випускникам ІЕЕП реалізувати себе у майбутньому.

7 8

 

Життєві настанови та рекомендації лунали від адміністрації та професорсько-викладацького складу. Слова подяки та квіти – у цей святковий день – дарували своїй альма матер випускники Інституту екології економіки і права.

9 10

 

Щире святкове вітання підготувала випускниця 5 курсу спеціальності “фінанси і кредит” Світлана Ласкава. Пані Світлана у цьому році завершила навчання, але своїх дітей спрямувала навчатися саме в Інститут екології економіки і права. Син – Олександр є студентом ІІ курсу ІЕЕП, а Євген – у цьому році подав документи до приймальної комісії. 

11 12

 

Музичні вітання випускникам 2013 р. подарувала студентка І курсу ІЕЕП Марія Курочкіна. Адже наступність і підтримка один одного – це одні з головних принципів колективу Інституту екології економіки і права. 

13

Студенти і випускники Інституту екології економіки і права – це єдина родина, братерство яких назавжди поєднав інститут. 

14

 

 

 

 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах