MeredithHansen 3

Зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year

26 лютого 2016 року об 11:00 год. в аудиторії 231 за адресою вул. Пирогова, 9 НПУ ім. М.Драгоманова відбудеться зустріч з віце-президентом американської волонтерської освітньої організації City Year п. Мередіт Хансен.

Тема зустрічі: «Як реформувати групи подовженого дня та систему позашкільного виховання в Україні? Приклад інноваційних освітніх програм в школах за моделлю City Year (цілісна школа – цілісна дитина)».

Вхід вільний.


1Волонтерська організація City Year співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, які мають особливо високий рівень бідності й, відповідно, високий рівень тих учнів, що залишають школу без диплому про отримання повної середньої освіти.

Сity Year є членом AmeriCorps – мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства та лідерства.  За досить короткий час волонтери цієї організації досягли високих показників успішності програми, що переконало уряд розпочати державне фінансування цієї ініціативи.

Це типовий приклад соціального підприємництва в освіті – для нас цей приклад є надзвичайно цікавим та важливим з огляду на стрімкий розвиток волонтерства та можливості почати реформу позашкільного виховання.

Детальніше можна дізнатися на сайті організації. http://www.cityyear.org/

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах