DSC 2347

«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

 

Уже другий рік поспіль Інженерно-педагогічний факультет приймає у своїх теплих стінах юних талантів у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що започаткований кафедрою позашкільної освіти задля пошуку та підтримки обдарованих учнів та молоді, їх професійної орієнтації у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації.

21 травня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу. Також подяками за сумлінну підготовку учасників були нагороджені керівники, які також були присутніми на святі.

 

DSC 2235

DSC 2180

Учасників вітали заступник декана факультету Баранов Олександр Васильович та доцент кафедри позашкільної освіти Кардаш Наталія Василівна, що виступила заступником голови журі конкурсу. За її словами учасниками були представлені достойні роботи як декоративно-прикладної, так і технічної творчості.

DSC 1026

Окрім огляду виставки учасники мали можливість долучитися до творчих майстер-класів, де кожен мав можливість освоїти новий вид мистецтва. Проводили майстер-класи як студенти так і самі учасники, що виявили бажання.

DSC 2126

Такий насичений та позитивний день дав кожному поштовх до нових творчих звершень. Чекаємо на усіх наступного року, бо двері факультету завжди відкриті для наших гостей.

 DSC 2098

 

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах