1

Конкурс з початкового технічного моделювання

18 березня 2017 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді відбувся міський конкурс з початкового технічного моделювання, серед вихованців позашкільних навчальних закладів освіти.

Святкова атмосфера панувала від самого початку конкурсу, адже велика кількість робіт, виконана талановитими вихованцями закладів позашкільної освіти, вражала неповторністю, а веселощі і сміх доповнили залу радістю і позитивом.

В конкурсі було задіяно близько 100 учасників, які змогли показати свої знання, вміння та навички з виготовлення різноманітних моделей транспортної техніки, креслення, випробували літаючі моделі власноруч виготовлених планерів. Оцінювали конкурс компетентне журі, до складу якого входили не тільки керівники гуртків позашкільних навчальних закладів, а й представники кафедри позашкільної освіти та студенти Національно педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Всі учасники не залишились не поміченими, адже отримали сертифікати про участь в конкурсі, переможців визначили у номінаціях електромоделювання, судномоделювання, авіамоделювання, графічна робота, метало конструювання, вікторина і присвоїли І-ІІ-ІІІ місця учасникам. Окремо командам були вручені дипломи учасників і цінні подарунки. Після конкурсу для дітей було організовано розважальні ігри, веселощі та смачні солодощі для всіх. Власне, атмосферу свята і дух підтримки доповнили батьки та рідні учасників конкурсу.

2 3


Окремо слід зазначити, що з метою практичної професійної підготовки майбутніх педагогів позашкільної освіти та у рамках співпраці між Центром науково-технічної творчості молоді “Сфера” і кафедрою позашкільної освіти Національно педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у роботі журі прийняли участь співробітники кафедри та кращі студенти. Тож подяка всім, хто прийняв участь у організованому конкурсі, адже не тільки визначили кращих у творчій роботі, а й наповнились хорошими і позитивними враженнями.

4


Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах