1

ІІІ Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

І знову відбулось об’єднання талантів з усієї України за стінами інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під девізом: «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Як приємно, що наша країна цвіте багатством талантів і дарує нам плоди наполегливих, успішних наших наступників.

       Протягом лютого 2017 року учнів та молодь віком до 21 року позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів подавали свої роботи на участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Учасниками стали понад 320 учнів та студентів з 9 регіонів України. На виставку було подано більше 450 робіт. Номінації проводилися у двох творчих напрямах – декоративно-прикладна творчість, до якої входили предмети одягу та аксесуари (жилети, плаття, капелюшки, шарфи, палантини, сумочки, футляри тощо); прикраси (намисто, брошки, сережки, кулони тощо); предмети побуту (рушники, серветки, доріжки, посуд тощо); предмети інтер’єру (декоративні панно, картини, вітражі, квіткові композиції тощо); іграшки і сувеніри. До науково-технічної творчості належали: спортивно – технічне моделювання, радіотехнічне моделювання, технічний дизайн,технічне макетування, електротехніка.

2 3


Цей конкурс приніс всім не тільки велику кількість чудових дитячих творчих робіт, а й безмежне море емоцій, позитивних вражень і незабутніх відчуттів. Спілкування, обмін досвідом, обговорення представлених робіт – ось атмосфера, яка панувала 25 лютого під час підведення підсумків. Всі представники – учасники не залишились без нагороди. Компетентне журі оцінило представлені роботи і визначило переможців та призерів у кожній віковій категорії та відповідній номінації. Ними стали діти, роботи яких були виконані на найвищому рівні відповідно до визначених критеріїв. Учасники отримали сертифікати про участь, переможці одержали дипломи трьох ступенів – І, ІІ, ІІІ, а всі інші – нові враження та творчі ідеї для втілення і свого саморозвитку. Педагоги, які підготували учнів-переможців конкурсу, отримали від організаторів відзнаки за проведену ними роботу.

3

На святі були присутні гості з Житомирської, Запорізької, Одеської, Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва.

Хотілося б висловити щиру вдячність навчальним закладам, представники яких взяли активну участь у виставці-конкурсі та показали високі результати своєї творчої діяльності. Серед них були: Новоград – Волинський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва, Окнянський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Окнянського району Одеської області, Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості м. Києва, Центр позашкільної роботи Святошинського р-ну м. Києва, Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського р-ну м. Києва, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області, Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, КПНЗ «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради, Ніжинський Будинок дітей та юнацтва, Мостиський Будинок дитячої та юнацької творчості, ЦПО «Броварське навчально-виховне об’єднання», Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Київський Палац дітей та юнацтва, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району м. Києва, Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець», Центр технічної творчості «Юність» м. Києва, Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва, Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва, Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді м. Києва, Освітньо-кульурний центр «Дивосвіт» Клуб «Троянда», ГО «Максимус плюс» клуб «Лєтаєль», ЦС ДЮК «Щасливе дитинство» ДЮК «Олімпія», Конотопська дитяча художня школа, Обухівський міський Центр творчості дітей та юнацтва, Семигинівська СЗОШ І-ІІІ ступенів Стрийського району Львівської області, Спеціалізована школа №197 м. Києва, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівського району Київської області, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І. Я. Франка.

       Важливим є те, що проведення такого конкурсу дозволяє нам виявити і не залишити не поміченими обдарованих дітей, тим самим допомогти їм розвиватися і досягати поставлених цілей. Пошук та підтримка талановитих дітей та молоді, їх професійна орієнтація до педагогічної діяльності; розвиток позашкільної освіти з художньо-естетичного та науково-технічного напрямів; популяризація декоративно-прикладної та науково-технічної творчості; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та молоді; створення умов для презентації власних творчих проектів дітей та молоді; залучення педагогічно зорієнтованих дітей до вступу у вищі педагогічні навчальні заклади. Такою є мета Всеукраїнської виставки – конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!».

       Нам приємно було бачити щасливих дітей-учасників і радісних їх батьків, які доповнили атмосферу свята і висловлювали свою підтримку.

5

Тож подяка всім, хто взяв участь і висловив підтримку, посприяв організації і проведенню конкурсу. До зустрічі у наступній ІV Всеукраїнській виставці-конкурсі “Талановиті! Наполегливі! Успішні!!!”  

Фотозвіт із урочистого нагородження учасників можна переглянути на сторінці конкурсу у соціальній мережі Facebook за посиланням.


Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах