Про форум


25 вересня – День позашкілля
Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки тисячам самовідданим педагогам закладів позашкільної освіти.

З нагоди свята Міністерство освіти і науки України спільно з НПУ імені М.П. Драгоманова, Міжнародна асоціація позашкільної освіти – МАПО організували і провели грандіозну подію – Всеукраїнський Форум з позашкільної освіти.
Форум 2019 відбувся втретє. Зосередили увагу на пріоритетні питання позашкілля – якість позашкільної освіти, інклюзивне навчання й фінансування закладів позашкільної освіти.
Відзначена велика довіра громадськості до закладів позашкільної освіти, їх сучасне завдання на професійну орієнтацію дітей і молоді, допрофесійну підготовку. Адже вихованці, учні, слухачі закладів позашкільної освіти – це золотий фонд України.
Мала честь виступити й представити основні положення щодо якості позашкільної освіти.
Висловлюю вдячність за співпрацю в організації і проведенні Форуму керівництву МОН України – міністру Anna Novosad, заступнику міністра Lubomyra Mandziy, генеральному директору директорату інклюзивної і позашкільної освіти Валентина Хіврич, керівнику експертної групи з питань позашкільної освіти Yurii Demediuk, працівникам міністерства, представникам державних центрів позашкільної освіти.
Велика подяка ректору Віктор Андрущенко, декану Kilderov Dmytro, викладачам і студентам Кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, правлінню і членам Міжнародна асоціація позашкільної освіти – МАПО, делегаціям з усіх областей України, колегам за прекрасні виступи та участь у Форумі.
Найщиріші вітання з нагоди свята славетній когорті позашкільників!

Olena Bykovska: Про Форум до Дня позашкілля.

Контакти

03148, м. Київ, пр-т Л. Курбаса, 2-А
Тел.: (044) 407-07-94
Моб.: (096)337-15-81
E-mail: [email protected] 
Міжнародна асоціація
позашкільної освіти

Кафедра позашкільної освіти
Інженерно-педагогічний факультет
НПУ імені М. П. Драгоманова

Ми в соцмережах